МАГАЗИН ПРАЦЮЄ ПО
БУДНЯХ З 9:00 ДО 18:00
(067) 211-75-81

Напівавтоматичні тонометри

Напівавтоматичні тонометри відрізняються від автоматичних тим, що нагнітання повітря в манжету відбувається вручну за допомогою груші. При цьому вимірювання кров'яного тиску напівавтоматичний тонометр проводить самостійно. Точність показників тонометра напівавтомата не відрізняється від точності вимірювань автоматичним тонометром. Важлива перевага напівавтоматичних тонометрів - це доступна ціна. Купити напівавтоматичний тонометр можна дешевше автоматичного.


Порівняння товарів (0)


Тонометр напівавтоматичний Gamma M 1-S
Тонометр напівавтоматичний Gamma M 1-S

Код 1413


Немає на складі

Тонометр напівавтоматичний Gamma M 1-S - електронний тонометр з ручним нагнітанням повітря в манжету для вимірювання артеріального тиску в домашніх умовах.Переваги напівавтоматичного тонометра Gamma M 1-S:Автоматичний випуск повіт..

750.00грн.

Тонометр напівавтоматичний Gamma M 1-S-1

Тонометр напівавтоматичний Gamma M 1-S-1 - електронний тонометр з ручним нагнітанням повітря в манжету для вимірювання артеріального тиску в домашніх умовах.Переваги напівавтоматичного тонометра Gamma M 1-S-1:Автоматичний випуск повітр..

668.00грн.

Тонометр напівавтоматичний Microlife BP A 50

Тонометр напівавтоматичний Microlife BP A 50 - компактний електронний тонометр з ручним нагнітанням повітря в манжету для вимірювання артеріального тиску та пульсу в домашніх умовах.Переваги напівавтоматичного тонометра Microlife ..

891.00грн.

Тонометр напівавтоматичний Microlife BP A 80

Тонометр напівавтоматичний Microlife BP A 80 - електронний тонометр з ручним нагнітанням повітря в манжету для вимірювання артеріального тиску та пульсу в домашніх умовах.Переваги напівавтоматичного тонометра Microlife BP A 80:Інд..

1,040.00грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)