МАГАЗИН ПРАЦЮЄ ПО
БУДНЯХ З 9:00 ДО 18:00
(067) 211-75-81

Напої для діабетиків

Більшість дієтичних безалкогольних напоїв не містять цукру і тому не мають великого впливу на рівень глюкози в крові. Тим не менш, перед придбанням незнайомого напою варто ознайомитися з кількістю вуглеводів на упаковці.

Чай корисний для діабетиків тим, що він підвищує чутливість організму до інсуліну. Тим, хто не уявляє своє життя без чашки ароматної кави можна перейти на кавові напої або цикорій.


Порівняння товарів (0)


Кавовий напій Стевійка (100 г)
Кавовий напій Стевійка (100 г)

Код 1801


Немає на складі

Кавовий напій «Стевійка» рекомендований замість кави при цукровому діабеті, атеросклерозі, ожирінні, захворюваннях печінки та кишечника. Напій має приємний кавовий аромат та солодкий молочний смак. При цьому солодкість напою не впливає на рівень гл..

80.00грн.

Фіточай Стевіясан зі споришем пакетований

Фіточай Стевіясан зі споришем має солодкий смак при повній відсутності цукру та калорій. Компоненти, що входять до складу, рекомендовані як профілактичний засіб при цукровому діабеті, нервових стресах та занепаді сил, для підвищення за..

24.00грн.

Фіточай Стевіясан зі звіробоєм пакетований

Фіточай Стевіясан зі звіробоєм має солодкий смак при повній відсутності цукру та калорій. Компоненти, що входять до складу, рекомендовані як профілактичний засіб при цукровому діабеті, для підвищення захисних сил організму, при депресивному..

24.00грн.

Фіточай Стевіясан з шипшиною пакетований

Фіточай Стевіясан з шипшиною має солодкий смак при повній відсутності цукру та калорій. Компоненти, що входять до складу, рекомендовані як профілактичний засіб при цукровому діабеті, для підвищення захисних сил організму, при простудних зах..

24.00грн.

Фіточай Стевіясан з кропивою пакетований

Фіточай Стевіясан з кропивою має солодкий смак при повній відсутності цукру та калорій. Компоненти, що входять до складу, рекомендовані як профілактичний засіб при цукровому діабеті, для підвищення захисних сил організму, поліпшення стану ш..

24.00грн.

Фіточай Стевіясан каркаде та стевія пакетований

Фіточай Стевіясан каркаде та стевія має солодкий смак при повній відсутності цукру та калорій. Компоненти, що входять до складу, рекомендовані як профілактичний засіб при цукровому діабеті, для підвищення захисних сил організму, поліпшення ..

24.00грн.

Фіточай Стевіясан з глодом пакетований

Фіточай Стевіясан з глодом має солодкий смак при повній відсутності цукру та калорій. Компоненти, що входять до складу, рекомендовані як профілактичний засіб при функціональних розладах серцево-судинної та нервової системи, при цукровому діабеті, для..

24.00грн.

Фіточай Стевіясан з горобиною чорноплідною пакетований

Фіточай Стевіясан з горобиною чорноплідною має солодкий смак при повній відсутності цукру та калорій. Компоненти, що входять до складу, рекомендовані як профілактичний засіб при цукровому діабеті, для підвищення захисних сил організму, при ..

24.00грн.

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)