МАГАЗИН ПРАЦЮЄ ПО
БУДНЯХ З 9:00 ДО 18:00
(067) 211-75-81

Космецевтика

Догляд за шкірою важливий аспект для людей, у яких діагностовано цукровий діабет. Через високий рівень глюкози в крові люди з діабетом часто втрачають більше рідини в організмі, що може викликати сухість шкіри на ногах, ліктях та інших ділянках тіла. Суха шкіра може потріскатися, а попадання мікробів в ці тріщинки викликати інфекцію.

Утримання шкіри в нормальному стані має бути пріоритетом для людей з діабетом. Кардинальних відмінностей у догляді за шкірою діабетиків та людей, які не хворі на діабет практично немає. Проте, враховуючи особливості організму при цукровому діабеті, можливо, знадобиться спеціальна космецевтика: зволожуючий крем, лосьйон, зубна паста та ін. Обов'язково слідкуйте за станом шкіри, і при появі червоних плям або надмірної сухості шкіри негайно зверніться до лікаря.

Купити космецевтику для діабетиків можна з доставкою по Україні: Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Луцьк, Дрогобич, Київ.


Порівняння товарів (0)


Крем DIABETEGEN forte (15 г)
Крем DIABETEGEN forte (15 г)

Код 2311


Немає на складі

Крем DIABETEGEN forte (15 г) сприяє регенерації проблемної, ослабленої шкіри зі схильністю до появи ран. Основний компонент крему DIABETEGEN forte - високоякісне молозиво Colostrum - сильнодіюча натуральна речовина, яка стимулює організм до самовідно..

300.00грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)