МАГАЗИН ПРАЦЮЄ ПО
БУДНЯХ З 9:00 ДО 18:00
(067) 211-75-81

Глюкометри

При діабеті необхідний постійний контроль за рівнем цукру в крові. В цьому Вам допоможе глюкометр - спеціальний прилад, що вимірює та відображає кількість цукру в крові. Його використання дозволить Вам контролювати та відслідковувати будь-які коливання рівня глюкози.

Глюкометри сьогодні меншого розміру, але більш функціональні й набагато точніше, на відміну від їхніх побратимів минулих років. Ціна в Києві варіюється залежно від Бренда і моделі (базова або з безліччю функцій та опцій). Вивчіть всі варіанти, перш ніж прийняти рішення яку модель купити.

Більшість глюкометрів функціонують так: вставляємо тест-смужку в прилад, потім проколюємо палець спеціальною голкою (ланцет), щоб отримати краплю крові, якою торкаємося тест-смужки і чекаємо результатів на екрані.


Порівняння товарів (0)


Глюкометр CareSens N
Глюкометр CareSens N

Код 1008


Предзамовлення

Глюкометр CareSens N - безпечний, зручний та безболісний контроль рівня цукру в крові. Використовувані тест-смужки - CareSens N.Переваги глюкометрів CareSens N:Великий екран та чітке зображення;Без кодування;Пам'ять на 500 вимірювань;Д..

714.00грн.

Глюкометр GAMMA Diamond
Глюкометр GAMMA Diamond

Код 1005


Предзамовлення

Прилад для вимірювання рівня глюкози в крові глюкометр GAMMA Diamond з великим РК дисплеєм та можливістю завантаження даних на комп'ютер. Використовувані тест-смужки - Gаmma DМ.Переваги глюкометрів GAMMA Diamond:Чотири режими виміру:- Загал..

662.00грн.

Глюкометр GAMMA Mini
Глюкометр GAMMA Mini

Код 1004


Предзамовлення

Зручний та компактний глюкометр GAMMA Mini - прилад для вимірювання рівня глюкози в крові. Для аналізу потрібно лише крапля крові. Використовувані тест-смужки - Gаmma МС.Переваги глюкометрів GAMMA Mini:Простота у використанні;Не потребує кодуван..

371.00грн.

Глюкометр GAMMA Diamond
Глюкометр GAMMA Diamond

Код 1006


Предзамовлення

Прилад для вимірювання рівня глюкози в крові глюкометр GAMMA Speaker з великим дисплеєм та чіткими цифрами для людей зі слабким зором. Використовувані тест-смужки - Gаmma МS.Переваги глюкометрів GAMMA Speaker:Чотири режими виміру:- Загальни..

530.00грн.

Глюкометр Accu-Chek Active GU
Глюкометр Accu-Chek Active GU

Код 1012


Предзамовлення

Глюкометр Accu-Chek Active - зручний та простий у використанні прилад з багатьма корисними функціями, який дозволяє визначити максимально швидко й точно в домашніх умовах рівень глюкози в крові. Використовувані тест-смужки - Accu-Chek ..

969.00грн.

Глюкометр Accu-Chek Performa Nano
Глюкометр Accu-Chek Performa Nano

Код 1013


Предзамовлення

Глюкометр Accu-Chek Performa Nano - зручний та стильний прилад, який дозволяє швидко й точно в домашніх умовах визначити рівень глюкози в крові. Використовувані тест-смужки - Accu-Chek Performa.Переваги глюкометрів Accu-Chek&..

1,615.00грн.

Глюкометр SensoLite Nova Plus
Глюкометр SensoLite Nova Plus

Код 1014


Предзамовлення

Глюкометр SensoLite Nova Plus - портативний прилад для самостійного вимірювання рівня глюкози в крові. Використовувані тест-смужки - SensoLite Nova Test.Важливо! Не забувайте встановлювати код вказаний на флаконі з тест-смужками п..

229.00грн.

Глюкометр Bionime Rightest GM110
Глюкометр Bionime Rightest GM110

Код 1001


Предзамовлення

Глюкометр Bionime Rightest GM110 - прилад вимірювання рівня глюкози в крові (для самоконтролю та професійного використання). Результати вимірювань, проведених за допомогою системи Rightest, по точності не поступаються результатам, отриманим в лаборат..

583.00грн.

Глюкометр Bionime Rightest GM300
Глюкометр Bionime Rightest GM300

Код 1002


Немає на складі

Результати вимірювань, проведених за допомогою глюкометру Bionime Rightest GM300, по точності не поступаються результатам, отриманим в лабораторних умовах. Для аналізу потрібно лише крапля крові. Використовувані тест-смужки - GS300.Важливо! ..

642.00грн.

Глюкометр Bionime Rightest GM 550
Глюкометр Bionime Rightest GM 550

Код 1003


Предзамовлення

Глюкометр Bionime Rightest GM550 - модель з великою кількістю додаткових функцій, які роблять його простим у використанні та точним у вимірах. Підсвічування екрану дозволяє побачити результат тесту навіть у темряві. Для аналізу потрібно лише крапля к..

656.00грн.

Показано з 1 по 10 із 14 (всього 2 сторінок)